Greek Otaku Network

Το σημείο συνάντησης όσων αγαπάμε τα manga, τα anime και τα asian drama.

ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Μουσικά κομμάτια(+covers) από games
Δευ Σεπ 11, 2017 2:46 pm από RA3F3V3R

» My Neighbor, Charles (2015-)
Δευ Σεπ 11, 2017 2:32 pm από RA3F3V3R

» Nightmare Teacher (2016) Mini Series
Πεμ Σεπ 07, 2017 11:45 pm από RA3F3V3R

» The longest journey: Dreamfall
Τρι Σεπ 05, 2017 3:23 pm από RA3F3V3R

» I Am... (2017) Mini Series
Τρι Σεπ 05, 2017 3:01 pm από RA3F3V3R

» Daniel Henney
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:31 am από RA3F3V3R

» Frozen Love (2017) Mini Series
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:24 am από RA3F3V3R

» Bi (Rain) Artist
Τετ Αυγ 30, 2017 10:42 am από RA3F3V3R

» Best real drama kisses
Τρι Αυγ 29, 2017 12:51 pm από RA3F3V3R

» Dream Home (2010)
Κυρ Νοε 20, 2016 2:43 am από Raiden

» The Wailing (2016)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:10 am από eva

» Τελευταίο κορεάτικο τραγούδι που ακούσατε
Σαβ Νοε 19, 2016 10:09 am από eva

» Kdrama ost
Σαβ Νοε 19, 2016 10:04 am από eva

»  ‘Mainstream’ Anime: κριτήριο για να δει κάποιος κάτι ή όχι; (Άρθρο)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:00 am από eva

» Ookami Shoujo to Kuro Ouji ( Wolf Girl and Black Prince )
Σαβ Νοε 05, 2016 6:04 pm από eva

» Lee Min Ho
Σαβ Οκτ 22, 2016 1:42 am από nansecrets

» Train to Busan (2016)
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:27 pm από eva

» Hana yori Dango manga
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:26 pm από eva

» Anime χαμένος χρόνος
Τρι Αυγ 09, 2016 1:58 pm από Juohmaru

» Ookami Shoujo to Kuro Ouji ( Wolf Girl and Black Prince ) manga
Τετ Μαϊος 11, 2016 9:47 pm από eva

Σεπτέμβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Affiliates
free forum

Terry Candy

KYRVOG KOREAN MOVIES

G.O.T
Facebook
Gotnet

Προωθήστε κι εσείς τη σελίδα σας

Μοιραστείτε | 

Hana yori Dango

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 15628
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2013

#1ΔημοσίευσηΘέμα: Hana yori Dango   Πεμ Μαϊος 16, 2013 10:20 pm

Genre: Romance

cast:
Inoue Mao as Makino Tsukushi
Matsumoto Jun as Domyoji Tsukasa
Oguri Shun as Hanazawa Rui
Matsuda Shota as Nishikado Sojiro
Abe Tsuyoshi as Mimasaka Akira

Season 1
Episodes: 9

Makino Tsukushi is the only poor student at Eitoku Gakuen, the school of the ridiculously rich and privileged that is ruled by Flower 4 or F4, a group of four boys who come from extremely powerful families: Domyoji Tsukasa, the leader and heir of the Domyoji World Finance Group; Hanazawa Rui, the introverted son of a large company; Nishikado Sojiro, a player who is the heir of a tea ceremony school; and Mimasaka Akira, a madam killer with ties to the underground. If a student gets on the F4's bad side, he/she gets a red notice and is bullied and driven out of school. Makino hopes to pass her days quietly - without drawing any attention to herself - but one day, she stands up to Domyoji in defense of her friend. The next day, Makino gets the dreaded red notice. Even though she is harassed, Makino decides to keep going to school because she is a "tough weed". She declares war right back on the F4. Her resolve gets the attention of her crush Hanazawa Rui and oddly enough, rouses romantic feelings in her worst enemy, Domyoji Tsukasa. The series is based on the Japanese shoujo manga "Hana Yori Dango" by Kamio Yoko.

Season 2
Episodes: 11

This second season of Hana Yori Dango picks up right after Domyoji leaves for New York. After confessing to Domyoji, Makino has not spoken to him for a year. Rui and the other members of F4 try and help Makino meet Domyoji again by going to New York for the christmas holidays. Though F4 and Makino meet Domyoji again, he has become a completely different person, and so they leave for Japan.
Some time later, Domyoji's mother annouces that they will be returning to Japan. There, they hold a giant super-rich and classy birthday party for Domyoji and announce something very important. Domyoji, like in the first season, is engaged to a rich girl and heir, Shigeru. The only difference is that they are to be wed soon. What will Makino do?
On the side, Rui begins to fall in love with Makino... will this become a love... square?

Hana Yori Dango : Final
Movie

Based on the popular Japanese comic of the same name about an average girl's high flying romance and friendship with F4 or four handsome heirs. High school sweethearts Tsukasa and Tsukusi are finally getting married. Tsukasa gives his fiancee a precious family heirloom ― but only to see a robber disappear with it. Tsukasa and three other F4 friends reunite for the globetrotting search.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gotnet.forumgreek.com
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#2ΔημοσίευσηΘέμα: Boys Before Flowers   Πεμ Μαϊος 16, 2013 10:25 pm

Geum Jan Di is an ordinary girl whose family owns a dry cleaning store.
While delivering dry cleaning to a student at the prestigious Shin Hwa High School, she saves his life by stopping his attempt at jumping off the roof and is given a full swimming scholarship.
She attends Shin Hwa High and soon is terrorised by the leader of F4 (the four richest and most popular boys at the school) Gu Jun Pyo.
Although Jun Pyo persists on bullying her, he begins to find himself attracted to Jan Di. However, Jan Di has a crush on Yoon Ji Hoo, Jun Pyo's best friend.
When she realises that Ji Hoo is merely a close friend and that she really loves Jun Pyo the couple are thrown into a dilemma as Jun Pyo's mother sets out to break them up and find a more suitable match for her son.

Genre: Romance, Comedy
Episodes: 25

Cast
Koo Hye Sun as Geum Jan Di
Lee Min Ho as Goo Joon Pyo
Kim Hyun Joong as Yoon Ji Hoo
Kim Bum as So Yi Jung
Kim Joon as Song Woo Bin
Kim So Eun as Chu Ga Eul

eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#3ΔημοσίευσηΘέμα: Meteor Garden   Πεμ Μαϊος 16, 2013 10:37 pm

Barbie Hsu as Shan Cai
Jerry Yan as Dao Ming Si
Vic Zhou as Hua Ze Lei
Ken Zhu as Xi Men
Van Ness Wu as Mei Zuo

Season 1
Episodes: 20

Shan Cai, whose parents are far from wealthy, attends Ying De University, the private school established exclusively for rich students. Besides being looked down by rich classmates, she has angered the leader of F4, Dao Ming Si. F4 comprises of Dao Ming Si, Hua Ze Lei, Xi Men, and Mei Zuo, who are the heirs to the four richest families. Their families are the founder of the school and nobody dares to cross them. Shan Cai isn't afraid to stand up to DMS, an act that nobody has done before, and sparks Dao Ming Si's interest in her. However, his constant torture of her has made her miserable while she falls in love with the gentle Hua Ze Lei, who comes to her rescue. Can Dao Ming Si win her love despite his cold and cruel exterior? What happens when his mother decides to use every trick there is to keep them apart? Can they adjust to each other's differences due to their vastly incompatible social status?

Season 2
Episodes: 31

F4 graduates from Ying De Xue Yuan. Dao Ming Si invites Shan Cai to go on F4's graduation trip with them to Spain, which is actually F4's way of letting Shan Cai and Dao Ming Si spend some time alone. Dao Ming Si and Shan Cai becomes inseparable during the trip. Just before Shan Cai and Si leave for Spain, Hua Ze Lei gave Ah Si an envelope with a "smart advice" in it. When Ah Si opens the envelope, he finds that the advice from Hua Ze Lei was to ask Shan Cai to marry him in an old church with a legend. Dao Ming Si buys a "Meteor Ring" which Shan Cai had her eyes on, and prepares to propose to her in a church that had special meanings of "love".
However, on the way to the church, Dao Ming Si gets into a car accident which had causes him to lose his memory. He met Ye Sha at that time, who helps him and looks after him. The sudden disappearance of Ah Si causes Shan Cai to worry, so she asks Jing to help her. The other three members of F4 also came to Spain immediately after they hear the news.
What follows is a story full of ups and downs as Shan Cai tries to find Dao Ming Si and help him regain his memory.
In this continued story of Meteor Garden, the love story of Xi Men and Mei Zuo are shown. The reason why Xi Men is such a playboy is revealed, as well as Mei Zuo's own love story since he was in elementary school.

eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Κυρ Μαϊος 19, 2013 11:53 pm

δεν άντεξα βρε παιδιά!!!! lol!
papirous
Otaku Legend
Otaku Legend

Αριθμός μηνυμάτων : 5202
Τόπος : Salonika
Χιούμορ : Monty Python

#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 9:59 pm

Παράθεση :
θα περιμένω σχόλια όταν το αρχίσεις. εμένα δεν ήταν από τις καλύτερες που είχα δει, και δεν έχει να κάνει μόνο με τις αλλαγές στην ιστορία που σε έκαναν να αισθάνεσαι ότι είναι μία φτηνή απομίμηση. έχει να κάνει και την κοπέλα η οποία θα μπορούσα κάλλιστα να πω ότι είναι απο τις χειρότερες ηθοποιούς που έχω δει, με αποτέλεσμα να μην υπάρχει καθόλου χημεία ανάμεσα στο ζευγάρι. ο MinHo προσπαθούσε να το σώσει, και σε αρκετά σημεία πράγματι το έσωζε, αλλά από μόνος του τι να σου κάνει. αξίζει όμως να το δεις για να δεις τους F4 στην κορεάτικη εκδοχή τους.
πάντως η ναν έχει δίκιο, αν το δεις χωρίς να έχεις στο μυαλό σου το γιαπωνέζικο, είναι αρκετά αξιόλογο, όπως επίσης θα πρέπει να πω ότι, κάποιες αλλαγές στην ιστορία, μου άρεσαν πάρα πολύ και "έμεινα" με την κορεάτικη εκδοχή. lol!
και ναι αρχισα την κορεατικη εκδοχη!!!Woohoo  ακα boys before flowers,εδω να σημειωσω οτι το γιαπωνεζικο το ειδα πρωτο( και τους 2 κυκλους και την ταινια) και ναι ειναι το αγαπημενο μου και αφορμη να αποκτησω τρελη αγαπη για τον ματσουμοτο!!!!drooling 
Το λοιπον...... χτες ειδα τα πρωτα 3 επεισοδια του και απο την αρχη μπορω να πω οτι συμφωνω και με σενα ευακι ,αλλα και μετα σχολια της ναν στο τοπικ του hot!!!!
Μεχρι στιγμης πρωτες εντυπωσεις!!!!------->
το καστ των 4 ειναι καταπληκτικο!!!! kawaii kawaii  και τα 4 αγορια ειναι παρα πολυ καλοι και ναι κυριες μου ηταν αυτονοητο..( ας προσεχατε!!! σας τα ειχα πει.....) αγαπω HOT!!!!!!!!!! hearteyes hot χαμογελα που σκοτωνουν!!!hearteyes  hot βλεμματα!!!!hearteyes  φυσικα δεν βαζω σε καμια κακη μοιρα τον 2nd lead ( εδω πρεπει να εξομολογηθω οτι ισως και να μου αρεσει περισσοτερο απο την εκδοχη του Oguri !)
Στα θετικα της σειρας θα προσθεσω την μουσικη!!headbanging 
Στα αρνητικα την παραγωγη που ειναι σαφως κατωτερη της γιαπωνεζικης ( κατι με χαλαει λιγο στην σκηνοθεσια) ,αλλα οχι τοσο ωστε να το απορριψω!
Τωρα στο θεμα της πρωταγωνιστριας...χμμμ...
δεν ξερω αν την συμπαθω ή αν την αντιπαθω!Σιγουρα δεν ειναι Μακινο!! Αλλα με το σκεπτικο απο την αρχη να μην κανω καθολου συγκρισεις, θα σας πω το εξης...
την βλεπω σαν μια λιγο υστερικη φιγουρα ανιμε, που σου σπαει τα αυτια με την τσιριδα της, αλλα απο την αλλη υπαρχουν στιγμες που κανει κατι γκριματσες, οι οποιες οκ μου φανηκαν αστειες!lol!  Αλλα σε γενικες γραμμες ουτε κρυο ουτε ζεστη, απλα θα την ανεχτω γιατι μου αρεσε το drama!!
Καλα περι χημειας οκ ασχολιαστο!!!!shut up! 
Τελος να πω οτι ειναι το 1ο κορεατικο που βλεπω,( αν εξαιρεσουμε το 1ο επ, του faith ! ) και η γλωσσα δεν με ενοχλησε καθολου αν και αρχικα περιμενα να ακουσω ιαπωνικα!!!lol! 
Αυτα και  παω για τα επομενα επ!!!!Woohoo Woohoo
http://papirous.deviantart.com/
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 10:13 pm

3 ε????? τι να πω!!!! και εσύ και η ναν, όπως και η σούκα, είσαστε το κάτι άλλο!!!! clap clap clap clap 

θα αρχίσω από αυτό που θα αφήσω ασχολίαστο!!!!!!!!!!!!!
να σου άρεσε πιο πολύ ο Kim Hyun Joong από τον Oguri, δεν το περίμενα! (btw, στο τελευταίο κορεάτικο έχω το τελευταίο του τραγούδι, αξίζει να το δεις για να δεις πως μεγαλώνουν οι κορεάτες....)

όσο για τη μουσική, όταν έχεις υπογραφή SS501 (αρχηγός και facial ο Kim Hyun Joong) και Shinee, συν κάποιους άλλους, δεν θα μπορούσε η μουσική παρά να είναι τέλεια. επίσης, να προσθέσω ότι η τέλεια μουσική δεν αποτελεί εξαίρεση μόνο για αυτή τη σειρά, αλλά τον κανόνα για όλες!

όσο για την σκηνοθεσία, δεν το είχα σκεφτεί. αντίθετα, νομίζω ότι όσο το προχωράς, θα λες ότι από "ποιότητα" εικόνας κλπ, η κορεάτικη είναι σαφώς καλύτερη. 

για την jandi επιφυλάσσομαι..... όσο και να μη σου φαίνεται τώρα, θα δεις ότι είναι ο Hot που σώζει την κατάσταση, από μόνη της η κοπέλα δεεεεεεν...... το πρόβλημα είναι με τον KHJ ο οποίος δεν είναι τόσο καλός ηθοποιός όσο ο ΗοΤ, και όταν δεν τον βοηθάει η κοπέλα, ενώ γυρίζει ουρανό και γη, δεν "περνάει". επίσης, το θέμα χημείας είναι πολύ έντονο όταν εμφανίζεται η αντίζηλος......

αυτά.......................

για τον ΗοΤ είδες δεν είπα τίποτα, γιατι τα λόγια είναι περιττά......
papirous
Otaku Legend
Otaku Legend

#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 10:29 pm

Καλα ναι θα συμφωνησω, ισως ειναι νωρις να βγαλω τελικα συμπερασματα για τον KHJ, αλλα σαν 1η εντυπωση μου εκανε ενα κλικ που ο Oguri δεν μου ειχε κανει, βεβαια εκει ειχε να ανταγωνιστει τον θεο ματσουτζουν μου!!!!drooling  χαχαχαχχα, αλλα και δω εχει αυτος να ανταγωνιστει το καυτο αγορι drooling ...οποτε με βλεπω να τον ριχνω στην πυρα πολυ συντομα!!!!Twisted Evil αν και παλι....χμμμ τελικα κατι εχουν αυτα τα κορεατικα αγορια που ενα πατατρακ το παθαινεις!!!!lol! lol! 
δλδ ο KHJ ειναι ο leader singer?!!!!affraid scratch 
nansecrets
Otaku Devotee
Otaku Devotee

Αριθμός μηνυμάτων : 3110
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2013
Τόπος : Αθήνα
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα!

#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 10:36 pm

εεετσιιιι! 3 3 να τα χτυπας τα επεισοδια με τον Hot!!! lol! lol! lol! κι αμα φουντωσεις ελα να μας κανεις παρεα! drooling drooling drooling drooling 

(με το καλο να δεις και το Personal Taste γιατι θα ευχαριστηθεις καλυτερα τη σχεση με την κοπελα εκει και το ποσο την προσεχει και περιποιειται!! hearteyes hearteyes hearteyes )

τα σαουντρακ ειναι υπεροχα στα κορεατικα και στο BBF ειναι σουπερ!
http://terry.forumgreek.com/
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 10:43 pm

και ένα και δύο και τρία μη σου πω  lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

το ότι σου έκανε κλικ δεν είναι κακό, και εμένα μου αρέσει! και για να πω την αλήθεια, μου αρέσει και σαν ηθοποιός, απλά νομίζω ότι ο Oguri είναι πολύ καλύτερος, αλλά και πάλι, αυτό είναι προσωπική άποψη!!! δηλαδή όμως, εδώ σου αρέσει πιο πολύ ο KHJ? είμαι σίγουρη πάντως ότι θα τον ρήξεις στην πυρά!!! και όταν δεις και το personal taste, θα τους ρήξειος όλους στην πυρά, μη σου πω και τον ματσουτζουν σου μαζί!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol!  
αν και εμένα μου άρεσε πολύ και στο City Hunter, ϊσως και πιο πολύ, απλά εκείνο δεν ήταν ρομανς, και ήταν badass εκεί (από την άλλη, ίσως γι'αυτό να μου άρεσε και πιο πολύ Razz )

ο KHJ δεν είναι ο lead singer, (μ'αρεσε όμως που ξεχωρίζεις θέσεις, Lead - main κλπ), είναι ο αρχηγός του γκρουπ, και ο πιο όμορφος, οπότε και το πρόσωπο που προωθούν (face ή facial πιο συχνά) οι SS501 ουσιαστικά δεν υπάρχουν πια. διαλύθηκαν όταν έφυγαν φαντάροι κάποιοι ή κάποιος δεν θυμάμαι, και οι υπόλοιποι (2 πια) κάνουν σόλο καριέρα. δεν ξέρω αν όταν απολυθούν, ενωθούν και πάλι. οι SJ πάντως, δεν διαλύονται κάθε φορά που φεύγει κάποιος φαντάρος, αντίθετα, ο φαντάρος παραμένει μέλος του γκρουπ, και η θέση του τον περιμένει.
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 10:46 pm

nansecrets έγραψε:
εεετσιιιι! 3 3 να τα χτυπας τα επεισοδια με τον Hot!!! lol! lol! lol! κι αμα φουντωσεις ελα να μας κανεις παρεα! drooling drooling drooling drooling 

(με το καλο να δεις και το Personal Taste γιατι θα ευχαριστηθεις καλυτερα τη σχεση με την κοπελα εκει και το ποσο την προσεχει και περιποιειται!! hearteyes hearteyes hearteyes )

τι στοίχημα θες ότι θα έρθει???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

αν βρεθεί μία γυναίκα που να ξεφύγει από τον Hot............
nansecrets
Otaku Devotee
Otaku Devotee

#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 10:49 pm

ααα!! μη λες για City Hunter!!! omg δεν υπαρχει καλυτερο φιλι απο οσα εχω δει!!! το πιο αληθινο!!!
κι εγω επειδη ειναι πιο action & οχι romance δεν το λεω αλλαααααα!!!! ah ah ah ah 
papirous
Otaku Legend
Otaku Legend

#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 10:52 pm

καλεεεεε μην κανετε αλλα σχολια!!!Razz  θελω να παω να δω!!!!! και θα χασω το κοτσομπολιο!!!σπαραζω lol! lol! lol! lol! 
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 11:03 pm

ααα!! πάπι....... τι να κάνουμε!! έγινε αναφορά σε ΗοΤ και σε drama του!!!!

βλέπε ταυτόχρονα, και διάβαζε!! 
και όταν δεις κάτι που θες να σχολιάσεις, έλα και πες το! lol! lol! lol!

@ναν, 
και ήταν πράγματι αληθινό μάλλον, τελικά!!! 
δεν την αδικώ την κοπέλα, με τον ΗοΤ έπαιζε!!
και τι δεν θα έδινα για να είμαι στη θέση της!
action & oxi romance, αλλά..........stars stars stars stars
nansecrets
Otaku Devotee
Otaku Devotee

#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Δευ Αυγ 19, 2013 11:57 pm

λες να μην ειχαν χωρισει ακομα στα γυρισματα; αρχες του 2012 συζητιοταν ο χωρισμος τους.. οποτε μαλλον ηταν αληθινο το city hunter kiss
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Τρι Αυγ 20, 2013 12:02 am

κι εγώ κάπως έτσι το κατάλαβα!
papirous
Otaku Legend
Otaku Legend

#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Τρι Αυγ 20, 2013 1:35 am

τελος 5ου επ------------->
το καυτο πλασμα ανοιγει το πουκαμισο και τελειωνει το επεισοδιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????strecher strecher strecher strecher εεε ειναι με τα καλα τους?????!!!! πως θα παει η κακομοιρα η παπι για υπνο?????!!!!!stars stars stars 
για ευα και ναν:

eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Τρι Αυγ 20, 2013 9:17 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

πήγες  τελικά ή είδες και το 6ο? 
είναι το κάτι άλλο το παιδί!!! 

για πάπι:

nansecrets
Otaku Devotee
Otaku Devotee

#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Τρι Αυγ 20, 2013 12:14 pm

lol! lol! lol! lol! 5ο επεισοδιο;; πηγανε για μπανιο; στο 6ο τα βγαζει ολα.. εκτος απο το μαγιο!drooling drooling drooling drooling drooling drooling 

καταλαβες περιπου τα ζορια που τρωμε... και να λες αλλο ενα επεισοδιο... και η ωρα να ειναι 4 το πρωι να κουτουλας και να μενεις με το ανοιχτο πουκαμισο ειναι βασανιστηριο...

και λειπει και η σουκα!!! lol! 

eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Τρι Αυγ 20, 2013 12:18 pm

ακριβώς όπως τα είπε η ναν lol! lol! lol! lol! lol! lol!
nansecrets
Otaku Devotee
Otaku Devotee

#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Τρι Αυγ 20, 2013 12:26 pm

εγω ειδα τα πρωτα του σηριαλ οσα κυκλοφορουν, ειδα το faith, τελειωνω την επαναληψη στο personal taste και μετα θα δω παλι το BBF που ειναι καλοκαιρινο και μετα εχει παλι City Hunter. stantaraki θα τα τελειωσω μεχρι 9 οκτωβρη... αυτο θα πει LMHOT summer!!! sweating sweating drooling drooling drooling ah ah ah ah inlove inlove inlove inlove hearteyes hearteyes hearteyes hearteyes 
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Τρι Αυγ 20, 2013 12:33 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

hot summer
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 2213

#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Πεμ Αυγ 22, 2013 12:34 pm

eva έγραψε:
nansecrets έγραψε:

τι στοίχημα θες ότι θα έρθει???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

αν βρεθεί μία γυναίκα που να ξεφύγει από τον Hot............

Έτσιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!lol! lol! lol! 
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Πεμ Αυγ 22, 2013 12:38 pm

nansecrets έγραψε:

καταλαβες περιπου τα ζορια που τρωμε... και να λες αλλο ενα επεισοδιο... και η ωρα να ειναι 4 το πρωι να κουτουλας και να μενεις με το ανοιχτο πουκαμισο ειναι βασανιστηριο...

Για 2 άντρες έχω μείνει τόσο ξάγρυπνη στη ζωή μου...omg για τον Ian και για τον LMH...lol! lol! lol! 

eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Πεμ Αυγ 22, 2013 12:40 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
και εντάξει όταν το επόμενο επεισόδιο είναι διαθέσιμο, από Οκτώβριο τι θα κάνουμε?????? 
άσε που θα έχουμε και YongHwa και HyunJoong!! 
συν του ότι το cast του Heirs είναι ολόκληρο drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling 
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hana yori Dango   Πεμ Αυγ 22, 2013 12:44 pm

Αυτό είναι ένα θέμα για το οποίο ήθελα να σε ρωτήσω Ευάκι...
Πόσο άμεσα νομίζεις ότι θα είναι διαθέσιμα τα επεισόδια;;;
Θα είναι καλύτερα να περιμένουμε πρώτα να ολοκληρωθεί (αν και δε νομίζω να αντέξουμε...Razz );;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Otaku Network :: Asian Drama :: Αdaptations από Manga και anime-