Greek Otaku Network

Το σημείο συνάντησης όσων αγαπάμε τα manga, τα anime και τα asian drama.
 
ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Τρι Οκτ 17, 2017 12:28 am από giorgos

» Μουσικά κομμάτια(+covers) από games
Δευ Σεπ 11, 2017 2:46 pm από RA3F3V3R

» My Neighbor, Charles (2015-)
Δευ Σεπ 11, 2017 2:32 pm από RA3F3V3R

» Nightmare Teacher (2016) Mini Series
Πεμ Σεπ 07, 2017 11:45 pm από RA3F3V3R

» The longest journey: Dreamfall
Τρι Σεπ 05, 2017 3:23 pm από RA3F3V3R

» I Am... (2017) Mini Series
Τρι Σεπ 05, 2017 3:01 pm από RA3F3V3R

» Daniel Henney
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:31 am από RA3F3V3R

» Frozen Love (2017) Mini Series
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:24 am από RA3F3V3R

» Bi (Rain) Artist
Τετ Αυγ 30, 2017 10:42 am από RA3F3V3R

» Best real drama kisses
Τρι Αυγ 29, 2017 12:51 pm από RA3F3V3R

» Dream Home (2010)
Κυρ Νοε 20, 2016 2:43 am από Raiden

» The Wailing (2016)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:10 am από eva

» Τελευταίο κορεάτικο τραγούδι που ακούσατε
Σαβ Νοε 19, 2016 10:09 am από eva

» Kdrama ost
Σαβ Νοε 19, 2016 10:04 am από eva

»  ‘Mainstream’ Anime: κριτήριο για να δει κάποιος κάτι ή όχι; (Άρθρο)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:00 am από eva

» Ookami Shoujo to Kuro Ouji ( Wolf Girl and Black Prince )
Σαβ Νοε 05, 2016 6:04 pm από eva

» Lee Min Ho
Σαβ Οκτ 22, 2016 1:42 am από nansecrets

» Train to Busan (2016)
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:27 pm από eva

» Hana yori Dango manga
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:26 pm από eva

» Anime χαμένος χρόνος
Τρι Αυγ 09, 2016 1:58 pm από Juohmaru

 2018
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Affiliates
free forum


Terry Candy

KYRVOG KOREAN MOVIES

G.O.T
Facebook
Gotnet

Προωθήστε κι εσείς τη σελίδα σας

Μοιραστείτε | 
 

 Ruki by GazettE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Stavroylaki
Weaboo
Weaboo
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 933
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2013
Ηλικία : 20
Τόπος : Void(?)
Χιούμορ : Cringy & Black.

#1ΔημοσίευσηΘέμα: Ruki by GazettE    Δευ Σεπ 02, 2013 9:58 am

Αφου βρηκα biases Ηθοποιο/voice actor 
BΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ! lol! 

Και φυσικα τον ΚΟΥΚΛΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ , ΓΛΥΚΟΥΛΗ RUKI KUN! 
ah hearteyes happy nosebleed ah hearteyes happy nosebleed 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ABOUT HIM:
Real name: Matsumoto Takanori (松本 孝則))
Blood Type: B
Birth Date: February 1, 1982
Piercings: 5 on the right ear
Height: 162 cm
Foot size: 25.5 cm
Ring size: Middle finger - 17
Place of birth: Kanagawa Prefecture (Kantou, southern Japan)
Family: Parents, older brother
Tobacco: American Spirit
Cologne: Bvlgari
Favorite Color: Gold, purple, red, black, silver
Favorite Drink: Child Iwai Apple
Hobby: Rental, Shopping
My Boom: Skateboarding
Collection: Harugin
Liked Type: A self-aware person, a wonderful person
Disliked Type: An impure girl, a stupid person
Wish to girls: Don’t lose sight of yourself
Daily living necessity: Cellphone 
Favorite Animal: Dog (chihuahua), Cat
Message: “Let’s start from the bottom.”


~ RANDOM FACTS!:
 


Οποιος ανοιξει ολα τα σποιλερ και τα διαβαζει ολα... 
μαλλον θα ξεραθει στο γελιο laughingoutloud
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://girlwiththeblueballoon.wordpress.com
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 15628
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2013
Ηλικία : 40

#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ruki by GazettE    Δευ Σεπ 02, 2013 5:02 pm

οφείλω να ομολογήσω ότι έχεις εξελιχθεί σε stalker!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gotnet.forumgreek.com
Stavroylaki
Weaboo
Weaboo
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 933
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2013
Ηλικία : 20
Τόπος : Void(?)
Χιούμορ : Cringy & Black.

#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ruki by GazettE    Δευ Σεπ 02, 2013 6:59 pm

Μα φυσικα!!! Υandere girl ειμαι τι θα εκανα! haha haha haha haha
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://girlwiththeblueballoon.wordpress.com
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 15628
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2013
Ηλικία : 40

#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ruki by GazettE    Δευ Σεπ 02, 2013 7:26 pm

σωστό και αυτό!!! haha haha haha haha haha
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gotnet.forumgreek.com
 
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Otaku Network :: Asian Music :: Biases-