Greek Otaku Network

Το σημείο συνάντησης όσων αγαπάμε τα manga, τα anime και τα asian drama.

ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Χθες στις 12:28 am από giorgos

» Μουσικά κομμάτια(+covers) από games
Δευ Σεπ 11, 2017 2:46 pm από RA3F3V3R

» My Neighbor, Charles (2015-)
Δευ Σεπ 11, 2017 2:32 pm από RA3F3V3R

» Nightmare Teacher (2016) Mini Series
Πεμ Σεπ 07, 2017 11:45 pm από RA3F3V3R

» The longest journey: Dreamfall
Τρι Σεπ 05, 2017 3:23 pm από RA3F3V3R

» I Am... (2017) Mini Series
Τρι Σεπ 05, 2017 3:01 pm από RA3F3V3R

» Daniel Henney
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:31 am από RA3F3V3R

» Frozen Love (2017) Mini Series
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:24 am από RA3F3V3R

» Bi (Rain) Artist
Τετ Αυγ 30, 2017 10:42 am από RA3F3V3R

» Best real drama kisses
Τρι Αυγ 29, 2017 12:51 pm από RA3F3V3R

» Dream Home (2010)
Κυρ Νοε 20, 2016 2:43 am από Raiden

» The Wailing (2016)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:10 am από eva

» Τελευταίο κορεάτικο τραγούδι που ακούσατε
Σαβ Νοε 19, 2016 10:09 am από eva

» Kdrama ost
Σαβ Νοε 19, 2016 10:04 am από eva

»  ‘Mainstream’ Anime: κριτήριο για να δει κάποιος κάτι ή όχι; (Άρθρο)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:00 am από eva

» Ookami Shoujo to Kuro Ouji ( Wolf Girl and Black Prince )
Σαβ Νοε 05, 2016 6:04 pm από eva

» Lee Min Ho
Σαβ Οκτ 22, 2016 1:42 am από nansecrets

» Train to Busan (2016)
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:27 pm από eva

» Hana yori Dango manga
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:26 pm από eva

» Anime χαμένος χρόνος
Τρι Αυγ 09, 2016 1:58 pm από Juohmaru

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Affiliates
free forum

Terry Candy

KYRVOG KOREAN MOVIES

G.O.T
Facebook
Gotnet

Προωθήστε κι εσείς τη σελίδα σας

Μοιραστείτε | 

The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 15628
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2013

#1ΔημοσίευσηΘέμα: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 2:05 pm

και πάνω που σκεφτόμουν αντίστοιχο θέμα, ήρθε το άρθρο του dramacrazy, να με σπρώξει λιγάκι! lol! lol! 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

κάποια τα έχω δει και συμφωνώ απόλυτα, κάποια άλλα δεν τα έχω δει μεν, αλλά έχω διαβάσει για αυτά, ή τα έχω δει βιντεάκια. 

για να πω την αλήθεια, το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό είναι από ένα από τα τέσσερα, αν δεν κάνω λάθος twdramas που έχω δει, οπότε, επειδή είναι εκτός θέματος, θα το βάλω στο τέλος. 

για να δούμε τώρα από kdramas

1.The blow dryer, Personal Taste 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

όπως λέει και η αρθρογράφος 
Παράθεση :
Sure, it’s kind of impractical and inconvenient, but I’m pretty sure that most Kdrama fans would jump at the chance to have Lee Min Ho blow dry their hair. Oh, and then he gets mesmerized by her neck. Win-win-win-win-win.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gotnet.forumgreek.com
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 2:11 pm

δεν ξέρω αν είναι βολικό ή όχι, και για να πω την αλήθεια, δεν με απασχολεί κιόλας!!! Razz Razz Razz εγώ απλά θέλω να μου στεγνώσει τα μαλλιά!!! 
αυτό με τον λαιμό, το είδαμε και στο heirs, θυμάστε? λέτε να είναι το φετιχ του?? lol! lol! lol!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 2:16 pm

2. The phone booth, Queen InHyun's Man 

για ακόμα μία φορά, το σχόλιο με έχει καλύψει απόλυτα 

Παράθεση :
This show was basically one gigantic montage of awwwww-worthy moments, but one that sticks out to me (aside from the fantastic tip-toe kiss, obviously) is when they get caught inside their special phone booth in the rain. The rain goes on and on and on, but they don't mind snuggling and making plans to tour the world together.
θα πω κι εγώ ότι γενικά από στιγμές όπως και skinship, αυτό το drama ήταν αιώνες μπροστά!!! δεν μιλάω μόνο για το tip-toe kiss που έχει μείνει στην ιστορία αλλά για όλα τους! ακόμα και ο τρόπος που κοίταζαν ο ένας τον άλλο, σε ταξίδευε στον κόσμο τους. και ένα από τα drama που έριξα πολύ κλάμα στο τέλος! και από αγωνία και από χαρά! τόσο πολύ που είχε τελειώσει το επεισόδιο κι εγώ συνέχιζα!! lol! lol!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 2:27 pm

3.The flowers, [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

αν με ρωτάγατε ποια σκηνή μου έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση και έμεινε αποτυπωμένη στη μνήμη μου, θα σας έλεγα η τελευταία, με την εξομολόγηση και το φιλί. αλλά αυτή είναι από αυτές που τραβάς τα μαλλιά σου και μένεις στο περίμενε! και γιατί? γιατί στα drama υπάρχουν πάντα οι βλαμμένες που σου χαλάνε τις ωραίες στιγμές!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil χμ

Παράθεση :
Rain’s character in Full House wasn't always the best at expressing his feelings (okay, that's a major understatement). In fact, when he sends 105 flowers to Ji Eun, she initially asks if it's a symptom of food poisoning. His advance apology flowers show her that he doesn't want to hurt her, and they share a sweet, argument-free moment surrounded by roses. I'm sure I wasn't the only one who wanted to strangle Hye Won when she barged in on the party!
όπως λέει, είναι ο ορισμός του χαρακτήρα που απλά αδυνατεί να εκφράσει τα συναισθήματά του (αλλά ταυτόχρονα είναι και απείρως γλύκας!) και το ότι έκανε αυτή την κίνηση, με 105 παρακαλώ! αποτελεί τεράστιο και ασύλληπτο βήμα για αυτόν, και αστεράκια για εμάς!! είμαι σίγουρη ότι όλες σκεφτήκαμε να μας έδιναν τα μισά από αυτά, με αυτό το ύφος και αυτήν την εξήγηση! κάποιες θα θέλαμε να είναι ακόμα κι ένα, αν είναι να επαναλάβει τη σκηνή ο ίδιος ο Rain!!! Razz Razz
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 2:32 pm

και συνεχίζω!
ψυχραιμία! θα ήθελα να βάλω κάποιον άλλο, αλλά δεν μου την έδωσε την ευκαιρία! Mad Mad Mad Mad 

4. The sewing scene, [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

δεν είμαι στην κατάλληλη ψυχική διάθεση να το σχολιάσω!!!
απλά θα μεταφέρω το σχόλιο!

Παράθεση :
See, kids? Basic household chores can be fun! This sweet moment gives Mi Rae a glimpse of Kim Shin's inner kindness, and it almost makes the existence of that horrific dress forgivable. Almost.
τόσο πολύ, που στην αρχή δεν κατάλαβα αν το ζούνε τώρα ή αν είναι ανάμνηση από το μέλλον!!!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 2:35 pm

δεν το έχω δει, αλλά όσες φορές έχω βρει μπροστά μου αυτή τη σκηνή, καταλαβαίνω για τι πράγμα μιλάνε 

5. The tango, [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

είμαι σίγουρη ότι καταλάβατε τι εννοώ!!!! 

Παράθεση :
Possibly the hottest non-kissing scene in the history of all Kdrama. Ji Wook uses the tango to prove Yeon Jae's feelings for him, and by the end, I'm pretty sure none of us have any doubts.
για να το λέει, κάτι θα ξέρει!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 2:37 pm

για τα υπόλοιπα απλά θα βάλω το λινκ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

περιμένω να γράψετε για το Faith και το City Hunter!!! Razz Razz Razz Razz
RA3F3V3R
Otaku
Otaku

Αριθμός μηνυμάτων : 1445
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2013

#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 9:14 pm

eva έγραψε:

περιμένω να γράψετε για το Faith και το City Hunter!!! Razz Razz Razz Razz

Εγώ δεν θα σχολιάσω γι' αυτά που είπες, γιατί δεν τα έχω δει, αλλά θα πω για το Scent of a Woman. Η σκηνή αυτή είναι πράγματι ωραία, αλλά ένας εναλλακτικός τίτλος της σειράς άνετα θα μπορούσε να είναι "Το Χρονικό ενός Καρκίνου". Δεν μ' άρεσε πολύ η συγκεκριμένη. Δείχνει μια γυναίκα που μαθαίνει ότι έχει καρκίνο, και όλη η υπόλοιπη σειρά είναι τα συναισθηματικά στάδια τα οποία περνάει.
Θεωρώ ότι ήταν πολύ ρεαλιστική χωρίς λόγο. Δηλαδή, ποιος θέλει να δει κάτι τόσο ρεαλιστικό; Κάποιος που το έχει περάσει σίγουρα όχι, έτσι κι αλλιώς τα γνωρίζει και δεν νομίζω να θέλει να κάτσει να δει μια σειρά για να θυμηθεί αυτά που πέρασε αλλά για να ξεσκάσει ή να λυπηθεί σε ένα πιο cinematic κλίμα. Και κάποιος που δεν το έχει περάσει, θα δει μια πραγματικότητα που ήδη ξέρει ή έχει φανταστεί (δεν είναι και τόσο δύσκολο) και απλά θα ψυχοπλακωθεί σε πολύ ρεαλιστικές βάσεις.
Η ερμηνεία πάντως της Κιμ Σουνά, ειδικά στα δραματικά κομμάτια, ήταν εξαιρετική, ο πρωταγωνιστής ήταν ατάλαντος και με τη βούλα. Και όχι τύπου Ντάνιελ Χένευ ατάλαντος. Αλλά έχει κάπως γλυκο-κουταβίστικη φάτσα και το ξεχνάς. Έτσι κι αλλιώς, αναπληρώνει το κενό η Κιμ Σουνα και οι υπόλοιποι ηθοποιοί.

Και για να έρθω στο θέμα μου (μην ξεχνιόμαστε)...singing in the rain  
Μία πολύ ωραία σκηνή χωρίς φιλί, αλλά on the verge, ήταν από το Love story in Harvard. Σαν σειρά δεν με τρέλανε ιδιαίτερα (για διάφορους λόγους) αλλά μία σκηνή είναι έπικ. Τώρα βέβαια αν τη δεις ξεκομμένη, μπορεί να μην σου πει και πολλά, γιατί περνάει από ένα συναισθηματικό κρεσέντο για να φτάσει εκεί, αλλά μπορεί και να σου πει. Με λίγα λόγια, είναι η σκηνή που ξανασυναντιέται αυτός με το αντικείμενο του πόθου στην Κορέα μετά από κάποια χρόνια και αυτή του κάνει τη δύσκολη. Και μια μέρα τα παίρνει αυτός και πάει να την βρει αποφασισμένος.

Επειδή δεν ξέρω αν υπάρχει ξεκομμένη βάζω το επεισόδιο. Η σκηνή που λέω, είναι από το 4:33 μέχρι το 5:50.
Αλλά και η σκηνή από την αρχή μέχρι το 1:30 είναι σε τέτοιο στύλ, αλλά όχι τέτοιας έντασης.

Επίσης στο άρθρο που πόσταρες, έχει και μια σκηνή από ΜΣ που δεν την έχεις βάλει εδώ. Η σκηνή που έχει βάλει ως χοτεστ μομεντ χωρίς φιλί είναι μια βλακεία και μισή. Λίγο μετά από αυτή τη σκηνή, έχει μια άλλη που είναι όντως έντονη και ωραία, καθώς και πολλές άλλες παρόμοιου τύπου που θα μπορούσε να διαλέξει. Απορώ ποιος έγραψε το άρθρο. Τα Δράματα που σχολιάζει τα έχει δει; Αναρωτιέμαι...

souka
Otaku Addict
Otaku Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 2213
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2013

#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 9:32 pm

Το νούμερο 3 του άρθρου δε μπαίνω καν στη διαδικασία να το σχολιάσω...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Το νούμερο 8 (το 5 της Εύας), αν και δεν έχω δει το drama, θα έλεγα ότι μάλλον είναι πολύ λογικό που βρίσκεται στη λίστα, αν κρίνω από τη φωτό.

Για το Queen InHyun's Man δεν έχω να πω πολλά εκτός από...καρδουλες καρδουλες καρδουλες καρδουλες καρδουλες 

Για Personal Taste και Full House συμφωνώ, αν και τη σκηνή από το Full House δεν θα την έβαζα στις 10 hottest αλλά ίσως στις πιο ρομαντικές/συναισθηματικές/συγκινητικές/αγαπησιάρικες/κ.λ.π. (καταλάβατε τι θέλω να πω...Razz Razz  )

Τώρα...θεωρώ ότι σε αυτήν τη λίστα θα έπρεπε να υπάρχουν σκηνές από ΟΛΑ τα drama του Lee Min Ho ακόμα κι αν αυτό φαίνεται υπερβολικό...Δεν γίνεται να λείπει το almost kiss του City Hunter, δεν γίνεται να λείπει το Faith...ακόμα και από τα λίγα επεισόδια του Heirs που έχουμε δει μέχρι τώρα μπορώ να σκεφτώ σκηνές που θα μπορούσαν να μπουν στη λίστα (και να πάρουν την θέση της σκηνής από το MHIYD...Twisted Evil  )!!!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 9:33 pm

δεν θα σχολιάσω αυτά που ειπες. αυτή τη στιγμή! θα το κάνω μετά!!! Razz Razz 

αυτό που θα πω είναι ότι περίμενα το σχόλιό σου!!! lol! lol! lol! lol! 

το ξέρω ότι είχε σκηνή από το ΜΣ, την οποία επίτηδες δεν έβαλα!! lol! lol! lol! από τη μία μεριά ήθελα να δω τα σχόλιά σου, και από την άλλη, ήξερα ότι έχουμε ειδικό σε αυτό το drama στην παρέα μας, οπότε αυτή ήταν και η πιο κατάλληλη για να το σχολιάσει! δεν βάζεις και εκείνη τη σκηνή που είπες, μετά από αυτήν που έχουν βάλει? Razz Razz Razz 

για το City Hunter και το Faith το είπα γιατί και τα δύο έχουν σκηνές που τις έχουμε αναλύσει όσο δεν πάει άλλο!!! ειδικά αυτήν στο faith, μου την είχε πει η ναν πολύ πιο πριν, και τη περίμενα πως και πως να τη δω! οπότε της ανήκει δικαιωματικά!
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 9:41 pm

Γίνεται να λείπει αυτή η σκηνή;;;;;;;;;

eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 9:59 pm

souka έγραψε:
Το νούμερο 3 του άρθρου δε μπαίνω καν στη διαδικασία να το σχολιάσω...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Το νούμερο 8 (το 5 της Εύας), αν και δεν έχω δει το drama, θα έλεγα ότι μάλλον είναι πολύ λογικό που βρίσκεται στη λίστα, αν κρίνω από τη φωτό.

Για το Queen InHyun's Man δεν έχω να πω πολλά εκτός από...καρδουλες καρδουλες καρδουλες καρδουλες καρδουλες 

Για Personal Taste και Full House συμφωνώ, αν και τη σκηνή από το Full House δεν θα την έβαζα στις 10 hottest αλλά ίσως στις πιο ρομαντικές/συναισθηματικές/συγκινητικές/αγαπησιάρικες/κ.λ.π. (καταλάβατε τι θέλω να πω...Razz Razz  )

Τώρα...θεωρώ ότι σε αυτήν τη λίστα θα έπρεπε να υπάρχουν σκηνές από ΟΛΑ τα drama του Lee Min Ho ακόμα κι αν αυτό φαίνεται υπερβολικό...Δεν γίνεται να λείπει το almost kiss του City Hunter, δεν γίνεται να λείπει το Faith...ακόμα και από τα λίγα επεισόδια του Heirs που έχουμε δει μέχρι τώρα μπορώ να σκεφτώ σκηνές που θα μπορούσαν να μπουν στη λίστα (και να πάρουν την θέση της σκηνής από το MHIYD...Twisted Evil  )!!!
grrr grrr grrr grrr  
είναι η τέταρτη φορά που τα γράφω!!!! όλο κάτι γίνεται και τα χάνω!!!

λοιπόν, πάλι από την αρχή!!!!

σε ότι έχει να κάνει με το MHIYD, συμφωνώ μαζί σου! απ'ότι θα είδες και στα σχόλια που έκανα, θα το ήθελα μεν το drama στη λίστα, αλλά με άλλον και όχι με τον Shin, από την άλλη θεώρησα ότι έπρεπε να το βάλω, πέρα από την προσωπική μου άποψη, γιατί ήταν η πρώτη φορά που είδαμε τον Shin να είναι πιο "ανθρώπινος", να έχει και άλλη μία, πιο γλυκιά προσωπικότητα, την οποία έχει θάψει κυριολεκτικά, και ο μόνος που του τη βγάζει είναι η Μιρέ!! με μπέρδεψε τόσο πολύ αυτή η πτυχή της προσωπικότητάς του, που στην αρχή νόμιζα ότι είναι ανάμνηση από το μέλλον, όταν πια είναι μαζί, και έχει μαλακώσει απέναντι στη γυναίκα που αγαπάει! την ερώτηση για το πότε συμβαίνει αυτό, την είχα κάνει και στο αντίστοιχο θέμα όταν το έβλεπα το επεισόδιο!.

το 8 της λίστας, ούτε εγώ το έχω δει, αλλά όπως είπες κι εσύ, και μόνο από τη φώτο φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό να είναι στη λίστα! το σχόλιο της άλμπι με έβαλε σε σκέψεις αν θέλω τελικά να το δω όμως......
σαν σκηνή όμως, είναι από τις πιο Hot που έχω δει!!!

για το Full House έχεις απόλυτο μα απόλυτο δίκιο!!!! πιο απόλυτο δεν γίνεται!!!!!

ποια σκηνή ή μάλλον ποιες σκηνές από το Heirs σκέφτεσαι?

υπήρχε άλλη μία, από τα τελευταία drama που έχω δει, που θυμάμαι ότι η αντίδρασή μου ήταν affraid affraid affraid affraid affraid και που είναι το φιλάκι μου!!!! αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ για ποια λέω!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

το City Hunter τακτοποιήθηκε είδα!!! lol! lol! lol! lol!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 10:00 pm

souka έγραψε:
Γίνεται να λείπει αυτή η σκηνή;;;;;;;;;

μα και βέβαια όχι!!! είναι μαστ!!! lol! lol! lol! lol! lol!
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 10:03 pm

eva έγραψε:

το City Hunter τακτοποιήθηκε είδα!!! lol! lol! lol! lol!

haha haha haha  Δε μπορώ να βρω αντίστοιχο βιντεάκι από το Faith αλλιώς θα το είχα ήδη ανεβάσει και εκείνο...Razz Razz 
Μάλλον θα το αφήσω στη Νανούκα...lol! lol! lol! 
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 10:10 pm

είμαι σίγουρη ότι θα μας βγάλει ασπροπρόσωπες η νανούκα!!! haha haha haha haha haha haha
RA3F3V3R
Otaku
Otaku

Αριθμός μηνυμάτων : 1445
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2013

#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Πεμ Οκτ 31, 2013 11:12 pm

Η σκηνή από το Scent of a Woman, είναι αυτή, για όποιον θέλει να τη δει λάιβ.
Και, ναι, είναι πολύ ωραία σκηνή:

eva έγραψε:

δεν βάζεις και εκείνη τη σκηνή που είπες, μετά από αυτήν που έχουν βάλει? Razz Razz Razz
Η σκηνή που περιγράφει στο άρθρο, είναι αυτή από το 00:58:45, μέχρι το 00:59:28 :

Την οποία περιγράφει ως εξής:
Παράθεση :

I'm kind of a sucker for people reading anything together, even if they're just legal documents. Even more than that, this scene was symbolic of the growing trust between Gong Sil and Joong Won. He trusted her with his biggest weakness. In return, she was late to her big date with Kang Woo.

Όμως, δεν έχει σχέση με τον τίτλο του άρθρου, ούτε είναι hot από καμία άποψη.
Ενώ αντίθετα, δύο σκηνές μετά από αυτή που λέει στο άρθρο, την έχει πάρει ο ύπνος στον καναπέ, και δες από το 1:01:31 και μετά (στο από πάνω βίντεο). Την οποία σκηνή την κόβει σ' εκείνο το σημείο, και την συνεχίζει στο επόμενο επεισόδιο!

Εδώ η συνέχεια και πιο ολοκληρωμένη. Δες από την αρχή.

Όποτε δεν καταλαβαίνω με ποια λογική επέλεξε τη σκηνή του διαβάσματος. Γκάου τελείως.

Και κοίτα τι κάνει στο 01:13 το άτομο! lol! 
Πόσο μ' αρέσει αυτή η σειρά; Πόσο; Πόσο; Πόσο; Πόσο;

happy happy happy happy

eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The 10 Hottest Kdrama moments without a kiss   Παρ Νοε 01, 2013 12:50 am

secret garden - the sit up scene

Παρόμοια θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
Παρόμοια θέματα
-
» Book 3: Shadow Kiss
» Οι κακοί χαρακτήρες στον κόσμο του Χάρι Πότερ
» School's Funniest Moments
» Hottest character
» photos, gifs etc part:3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Otaku Network :: Asian Drama :: Γενική Συζήτηση Drama-