Greek Otaku Network

Το σημείο συνάντησης όσων αγαπάμε τα manga, τα anime και τα asian drama.

ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Τρι Οκτ 17, 2017 12:28 am από giorgos

» Μουσικά κομμάτια(+covers) από games
Δευ Σεπ 11, 2017 2:46 pm από RA3F3V3R

» My Neighbor, Charles (2015-)
Δευ Σεπ 11, 2017 2:32 pm από RA3F3V3R

» Nightmare Teacher (2016) Mini Series
Πεμ Σεπ 07, 2017 11:45 pm από RA3F3V3R

» The longest journey: Dreamfall
Τρι Σεπ 05, 2017 3:23 pm από RA3F3V3R

» I Am... (2017) Mini Series
Τρι Σεπ 05, 2017 3:01 pm από RA3F3V3R

» Daniel Henney
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:31 am από RA3F3V3R

» Frozen Love (2017) Mini Series
Πεμ Αυγ 31, 2017 10:24 am από RA3F3V3R

» Bi (Rain) Artist
Τετ Αυγ 30, 2017 10:42 am από RA3F3V3R

» Best real drama kisses
Τρι Αυγ 29, 2017 12:51 pm από RA3F3V3R

» Dream Home (2010)
Κυρ Νοε 20, 2016 2:43 am από Raiden

» The Wailing (2016)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:10 am από eva

» Τελευταίο κορεάτικο τραγούδι που ακούσατε
Σαβ Νοε 19, 2016 10:09 am από eva

» Kdrama ost
Σαβ Νοε 19, 2016 10:04 am από eva

»  ‘Mainstream’ Anime: κριτήριο για να δει κάποιος κάτι ή όχι; (Άρθρο)
Σαβ Νοε 19, 2016 10:00 am από eva

» Ookami Shoujo to Kuro Ouji ( Wolf Girl and Black Prince )
Σαβ Νοε 05, 2016 6:04 pm από eva

» Lee Min Ho
Σαβ Οκτ 22, 2016 1:42 am από nansecrets

» Train to Busan (2016)
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:27 pm από eva

» Hana yori Dango manga
Κυρ Σεπ 18, 2016 5:26 pm από eva

» Anime χαμένος χρόνος
Τρι Αυγ 09, 2016 1:58 pm από Juohmaru

2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Affiliates
free forum

Terry Candy

KYRVOG KOREAN MOVIES

G.O.T
Facebook
Gotnet

Προωθήστε κι εσείς τη σελίδα σας

Μοιραστείτε | 

What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 15628
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2013

#1ΔημοσίευσηΘέμα: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 09, 2013 11:24 pm

Κατ'αρχήν έχουμε στυλ? όχι γενικά και αόριστα για όλους τους άντρες, αλλά όταν μιλάμε για κορεάτες, πόσο μάλλον όταν μιλάμε για τους κορεάτες που βλέπουμε στα ντράμα. τι είναι αυτό που μας τραβάει? κάποια συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, ή μήπως είναι θέμα χημείας και κλικ? και αν είναι θέμα χημείας και κλίκ, τότε τι είναι αυτό που μας κάνει κλικ, ο ίδιος ο ηθοποιός και ο τρόπος που αποδίδει τον ρόλο του, ή μήπως ο χαρακτήρας που βλέπουμε στην οθόνη? ή μάλλον, μήπως τελικά αυτά τα δύο είναι άρρηκτα συνδεδεμένα μεταξύ τους? Και αν το στυλ δεν είναι από drama αλλά από τη μουσική? εκεί τι γίνεται?
χμ!  γιατί να μην κάνουμε έναν κατάλογο να τα συγκεντρώσουμε όλα μαζί και να έχουμε έναν "μπούσουλα" ώστε να ξέρουμε τι ψάχνουμε? 

ps
πριν μπούμε στο ψητό, να πω  thanks  thanks  στη ναν μας που ξετρύπωσε το άρθρο, και στην KrisE! του Dramafever που το έγραψε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gotnet.forumgreek.com
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 09, 2013 11:41 pm

1. The Cute Style 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Yoon Shi Yoon και Kang MinHyuk. Δυο από τα πιο, αν όχι τα πιο, κλασσικά παραδείγματα για cute gyus. ξέρω ότι για τον MinHyuk τα λόγια είναι περιττά, ειδικά για όσους έχουν δει το Heartstrings, αλλά ακόμα και όσοι έχουν δει τον lovely σε κέφια στους CNBlue. Κάτι αντίστοιχο ισχύει και με τον Yoonie, όπως είναι ευρέως γνωστός. για να καταλάβετε ποιος είναι και ότι άξια βρίσκεται δίπλα στον MinHyuk

για τον MinHyuk.....

αυτή τα λέει όλα!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 09, 2013 11:52 pm

2. The Eccentric Style

Τι να πεις για αυτό τώρα??? φαντάζομαι ότι τον πρώτο τον αναγνωρίσατε! Είναι ο Jang Geun Suk, ή αλλιώς ο Prince of Asia. Για τον δεύτερο, δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως δυσκολεύτηκα! είναι ο Lee Hong Ki. Ισως η κοπέλα να έχει δίκιο, και η γοητεία τους να μην βασίζεται 100% στην εμφάνισή τους, αλλά στην εκκεντρικότητά τους! 

σκεφτόμουν να βάλω κι άλλες φωτογραφίες τους, αλλά η αλήθεια είναι ότι πιο εκκεντρικές από αυτές δεν κατάφερα να βρω!!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 10, 2013 12:04 am

3. The Guy Next Door Style

Song Joo Ki και Lee Seung Gi. Είναι σαν να είναι οι κούκλοι που μένουν στο δίπλα διαμέρισμα (κυρίως κατά τα φοιτητικά μας χρόνια) που είναι εύκολο και να τους πλησιάσουμε και να γίνουν φίλοι μας, χωρίς όμως να ξεχνάμε το ότι είναι οι θεοί του σχολείου, της σχολής κλπ. όπως λέει και η KrisE

Παράθεση :
They're the down to earth types you can easily bring home to meet the parentals.

Η αλήθεια είναι ότι τον Song Joo Ki δεν τον ξέρω και δεν μπορώ να έχω άποψη, παρά μόνο εξ όψεως, αλλά για τον Lee Seung Gi που τον έχω δει, μπορώ να πω ότι ακόμα και όταν έπαιζε τον πρίγκηπα - βασιλιά, αυτήν ακριβώς την εντύπωση σου έδινε.
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 10, 2013 12:25 am

4. Under Weight Model Style

Lee Jong suk και No Min Woo. Ψηλοί με τα χαρακτηριστικά μοντέλου για πασαρέλα, άλλωστε, αν δεν κάνω λάθος, από καιρούς σε καιρούς το έχουν κάνει. Άψογα χαρακτηριστικά προσώπου και γυμνασμένο κορμί, αλλά χωρίς ίχνος λίπους! η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό! αν με ρωτάτε τη γνώμη μου, μάλλον κακό είναι!

πχ

Έχει επεξεργασθεί από τον/την eva στις Κυρ Δεκ 22, 2013 11:15 pm, 1 φορά
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#6ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 10, 2013 12:46 am

5. Dongsaeng (younger) Style

CNU από τους B1A4 και  Jongup από τους B.A.P. Για τους συγκεκριμένους μη με ρωτήσετε, δεν τους ξέρω, αν και τους B.A.P. τους ξέρω και τους ακούω, αλλά αυτόν δεν το ξέρω. Γενικά όμως, είναι παιδιά γύρω στα 20, με πολύ καλή εμφάνιση και καλή γνώση της μόδας. ξεχωρίζουν γενικά από θέμα εμφάνισης και στυλ! έχουν κάτι ξεχωριστό. 

διαφορετικό παράδειγμα μεν αλλά πιο αντιπροσωπευτικό κατά τη γνώμη μου

exo - kai 

και 

bts - Jimin

Έχει επεξεργασθεί από τον/την eva στις Κυρ Δεκ 22, 2013 11:18 pm, 1 φορά
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#7ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 10, 2013 12:47 am

αυτά για πρόγευση!!
τα υπόλοιπα, και καλύτερα, αύριο!!!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#8ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Κυρ Δεκ 22, 2013 11:19 pm

ok, δεν είναι αύριο μεν, αλλά και τώρα καλά είναι, έτσι δεν είναι?  lol!  lol!  lol! 

κι εδώ αρχίζουν τα καλά....
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#9ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Κυρ Δεκ 22, 2013 11:28 pm

6. The Sexy and Mysterious Style

Kim Jae Wook και Choi Jin Hyuk. Νομίζω ότι κανένας από τους δύο δεν χρειάζεται παραπάνω συστάσεις. Το ότι είναι σέξυ, είναι οφθαλμοφανές, δεν χρειάζεται παραπάνω σχόλια, όσο για το μυστήριο, τι να πεις! και το βλέμμα και το χαμόγελο αυτών των δύο (όταν το πετύχεις) είναι σαν να διαβάζεις αίνιγμα που πεθαίνεις να το λύσεις, αλλά δεν έχεις κανένα μα κανένα στοιχείο!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#10ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 23, 2013 12:25 am

7. The Older and Refined Style

Το dramafever έχει σαν χαρακτηριστικά παραδείγματα τον Kim Joo Hyuk και τον Bae Yong Jun. Τον πρώτο δεν τον ξέρω, τον δεύτερο όμως είχα την τύχη να τον δω στο Dream High και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι ήταν πράγματι σαν να έβλεπες έναν ώριμο άντρα(41 είναι ο άνθρωπος, δεν τον πήραν και τα χρόνια, μιλάω πιο πολύ από την άποψη του αέρα που απέπνεε), απόλυτα σίγουρο, που ένα μικρό κομμάτι από τη σιγουριά του να σου "παραχωρούσε", θα ήσουν ικανή να κάνεις θαύματα, και πάντα καταξιωμένο, ή φτασμένο αν θέλετε, και σταθερό. όλα αυτά βέβαια δεν σημαίνουν ότι ο άνθρωπος δεν είναι γοητευτικός, νομίζω ότι αυτό έγινε σαφές ήδη από τη φωτο. 
Παρ'όλα αυτά, αν δεν έγινε απόλυτα σαφές

και επειδή, τον άλλο μεν δεν τον ξέρω, αλλά ξέρω άλλους, 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  Kim Sung Soo - 40 (Full House)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  Lee Byung Hun 43 - (Iris)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Kwon Sang Woo 37, (αλλά δεν μπορούσα να μην τον βάλω!!)
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#11ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 23, 2013 12:47 am

8. The Pretty Boy Style

χμ! Jaejoong και Ren από τους Nu'est. Είναι οι περιπτώσεις που οι άντρες είναι πιο όμορφοι και από τις γυναίκες, χωρίς όμως αυτό να αφαιρεί τίποτα από την αρρενωπότητά τους! Είναι τόσο σίγουροι για τον ανδρισμό τους, που μπορεί να τους δεις να χρησιμοποιούν γυναικεία αντικείμενα ή αξεσουάρ (bbcream όπως είχε πει κάποια στιγμή ο Jaejoong, ή κουκλάκια - hello kitty) χωρίς κανέναν ενδοιασμό όμως και κανένα κόλλημα! Εννοείται βέβαια ότι δεν υπάρχει λόγος να τους πει κάποιος πόσο όμορφοι είναι - το ξέρουν ήδη. 
ήθελα να βάλω άλλη μία φώτο από τον Jaejoong, αλλά δεν μπορώ να επιλέξω  lol!  lol!  lol!  lol! οπότε απλά θα βάλω μία από τις πιο πρόσφατες, από τον τελευταίο δίσκο του

και ο Ρεν 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] άντε τώρα να είσαι κορίτσι και να θες να βγεις μαζί του!!!!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#12ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 23, 2013 1:14 am

9. The Perfect 10 Style

όταν ακόμα και το άτομο που σχολιάζει, χάνει τα λόγια του!!  lol!  lol!  lol!  lol! 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Παράθεση :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] and [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] represent the guys who were just born with perfect genes. They're tall, not too thin, not overly muscular, have facial features that register "attractive" whether or not you're physically attracted to them. They represent the men suits were made for. If you're all about the clean cut, well put together types, then this is the style for you. 

ότι και να πεις για αυτούς του δύο είναι περιττό! ειδικά για τον Lee Min HoTTTT, του οποίου το όνομα δεν προσαρμόστηκε κατά τύχη!!! είχε λόγο που έγινε HoT!!! όσο για τον Kim Soo Hyun, είναι από αυτούς που δεν είναι στο επίπεδο του ΗοΤ ακόμα μεν, αλλά έχει όλα όσα είναι απαραίτητα για να τον φτάσει. τον είδα στο Dream High και τώρα τον βλέπω και στο Man from another star. είτε παίζει τον εξωγήινο, είτε το παιδί από την επαρχία που φοβάται την πόλη, είτε τον hallyu star, το σίγουρο είναι ότι σου τραβάει την προσοχή του, όχι μόνο με το ταλέντο του, αλλά και με την εμφάνισή του, που όσο και να θέλει να την τσαλακώσει, απλά δεν γίνεται!!!!

τώρα πρέπει να διαλέξω κάποιες για τον Hot??? what about all????

nansecrets
Otaku Devotee
Otaku Devotee

Αριθμός μηνυμάτων : 3110
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2013
Τόπος : Αθήνα
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα!

#13ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 23, 2013 12:18 pm

αν και ειναι δυσκολο να διαλεξεις κανεις... γιατι ολοι ειναι ενας κι ενας... greedy greedy greedy greedy greedy 
γυαλισαν τα ματια μου κανονικα ομως!

εγω ειμαι εδω στην τελυταια κατηγορια με 1000!!!!  ah ah ah ah ah ah ah ah inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove inlove  
http://terry.forumgreek.com/
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#14ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 23, 2013 3:22 pm

έχει κι άλλη, ή μάλλον άλλες δύο κατηγορίες, από τις οποίες μία με ενδιαφέρει όμως!!!
δεν το προσέξατε ότι μου λείπει ένας???  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 2213

#15ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 23, 2013 4:54 pm

eva έγραψε:
έχει κι άλλη, ή μάλλον άλλες δύο κατηγορίες, από τις οποίες μία με ενδιαφέρει όμως!!!
δεν το προσέξατε ότι μου λείπει ένας???  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!

Εγώ το πρόσεξα και απαιτώ να μπει η κατηγορία του σύντομα για να μπορέσω να επιλέξω... lol! lol! lol! 

Άσε που μ' έχεις βάλει να αναρωτιέμαι σε ποια κατηγορία θα ενταχθεί...ροκ σταρ μήπως;;; scratch scratch κανταδα 

Κατά τ' άλλα, πεθαίνουμε για Perfect 10 style... ah ah ah ah ah hearteyes hearteyes hearteyes hearteyes hearteyes hearteyes hearteyes 
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Δευ Δεκ 23, 2013 11:32 pm

haha  haha  haha  haha  haha  haha  haha  haha 

για να συνεχίσουμε λοιπόν!!!
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:05 am

10. The Gym Rat Style

lol!  lol!  lol!  lol!  lol! 

Rain και TaecYeon! Τι έχουμε εδώ?? τέλειους chocolate abs, ίσως τα καλύτερα των δειγμάτων, θεσπέσιες πλάτες και χέρια κόλαση. το πρόσωπό τους η αλήθεια είναι ότι μπορεί να μην είναι και ότι καλύτερο έχουμε δει για τα Κορεάτικα δεδομένα, ή μάλλον μπορεί να μην είναι η κλασσική κορεάτικη ομορφιά. να θυμίσω ότι στην αρχή κανένα πρακτορείο δεν δεχόταν να αναλάβει τον Rain γιατί δεν τον θεωρούσαν όμορφο, κάτι με τα μάτια του αν δεν κάνω λάθος!!! (δεν κάνω λάθος, το θυμάμαι πολύ καλά το λόγο, αλλά επίτηδες το έγραψα έτσι το σχόλιο!) ποιος να τους έλεγε βέβαια ότι μετά θα γινόταν τον πιο αντιπροσωπευτικό παράδειγμα του hallyu star! θα πρέπει να προσθέσω βέβαια, ότι δεν έχει να κάνει αποκλειστικά με το κορμί του, την εμφάνισή του γενικότερα κατά τη δική μου γνώμη, αλλά με το στυλ του και την προσωπικότητά του σαν σύνολο. 
η περίπτωση βέβαια του Taecyon είναι καθαρά η περίπτωση του ανθρώπου με το τέλειο κορμί και ...τίποτα άλλο. τον είδα πρώτη φορά στο Dream High και η αλήθεια είναι ότι δεν εντυπωσιάστηκα! μάλλον "χλωμός" μου φάνηκε! ίσως βέβαια να είχε να κάνει και με το γεγονός ότι απέναντί του είχε τον Kim Soo Hyun, δεν είμαι σίγουρη! ξέρω όμως ότι και στο συγκρότημα που είναι, τους 2PM, δεν έχει καταφέρει να μου αλλάξει οπτική. βασικά όλο του γκρουπ δεν τα έχει καταφέρει να με κερδίσει. 
να προσθέσω όμως, ότι το άλλο μέλος τους που έπαιζε στο Dream High έδωσε τον χαρακτήρα που υποδυόταν με απόλυτη επιτυχία! 

για του λόγου το αληθές...

αλλά

και τώρα πρέπει να διαλέξω κάποιες για τον Rain δηλαδή????
για να δούμε αν θα τα καταφέρω!

όχι δηλαδή, πείτε μου ποιος άλλος θα δεχόταν να τον δείξει έτσι η κάμερα!  lol!  lol!  lol!  lol! 

πόσο σίγουρος πρέπει να είναι κάποιος για τον εαυτό του για να κάνει κάτι τέτοιο!

ξέρω ξέρω!!!! τέλος!!  lol!
nansecrets
Otaku Devotee
Otaku Devotee

Αριθμός μηνυμάτων : 3110
Τόπος : Αθήνα
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα!

#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:15 am

γιατι τι εχουν τα ματια του Rain?
http://terry.forumgreek.com/
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:26 am

strecher strecher strecher  Ευάκι λιποθυμώ και δεν είναι από τις φωτογραφίες του Rain... lol! 

Όταν είπες ότι έλειπε κάποιος εγώ νόμιζα ότι αναφερόσουν στον YongHwa αλλά εσύ μιλούσες για τον Rain...που είναι ο γλυκούλης μου;;;;; σπαραζω σπαραζω σπαραζω 
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:33 am

haha  haha  haha  haha  haha  haha  haha  haha  haha 

επίτηδες το έκανα!!!
έχω κι άλλη κατηγορία!!! 
είχα σκοπό να τον βάλω τελευταίο τον rain, αλλά όταν είδα το σχόλιό σου, είπα να τα κάνω ανάποδα!!!  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil 

αλήθεια, αν μπορούσες να τον βάλεις εσύ σε μία κατηγορία με βάση το στυλ του, όχι όμως από αυτές που έχω βάλει, σε ποια θα τον έβαζες?
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:43 am

Μάλλον σε κάτι που θα είχε να κάνει με τη μουσική γι' αυτό είπα πριν ροκ σταρ... Razz Razz 

Κατά τ' άλλα νομίζω ότι είναι και λίγο γλυκούλης και λίγο ευαισθητούλης αλλά επίσης στα drama που παίζει έχει πάντα το ρόλο του σοβαρού, δεν θα τον δεις συχνά να κάνει χαζομαρούλες (αν και πολύ θα το ήθελα... Razz  ).
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:46 am

δεν με βοηθάς!!! ένα επίθετο θέλω μόνο! άντε δύο!
κι όχι ροκ σταρ, γιατί θα πελαγώσουμε!!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:51 am

Τότε προφανώς θα πω emotional... lol! 
eva
Otaku Total Freak
Otaku Total Freak

#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:53 am

όλα τα στυλ έχουν να κάνουν καθαρά και μόνο με θέμα εμφάνισης!!!  shut up!  shut up!  shut up! 
και υπάρχουν και ηθοποιοί και τραγουδιστές και ηθοποιοί - τραγουδιστές! αρκεί να έχουν αυτό το στυλ στην εμφάνισή τους!!!
souka
Otaku Addict
Otaku Addict

#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: What's your style? Find the perfect man with this K-guy style guide   Τρι Δεκ 24, 2013 12:59 am

eva έγραψε:
όλα τα στυλ έχουν να κάνουν καθαρά και μόνο με θέμα εμφάνισης!!!  shut up!  shut up!  shut up! 
και υπάρχουν και ηθοποιοί και τραγουδιστές και ηθοποιοί - τραγουδιστές! αρκεί να έχουν αυτό το στυλ στην εμφάνισή τους!!!

Ουφ...δεν ξέρω τότε...δε μπορώ να σκεφτώ... hopeless  hopeless 

(να πω την αλήθεια, περίμενα ίσως να τον δω στο cute boy next door...)

Παρόμοια θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
Παρόμοια θέματα
-
» Fantastic Beasts and Where to Find Them
» Taylor Lautner pics!!!!!
» Η εξήγηση του Lost, ένα χρόνο μετά!
» Tell me about carnival style, babe.
» What's your furnishing style?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Otaku Network :: Asian Drama :: Γενική Συζήτηση Drama-